30 Temmuz 2011 Cumartesi

TRGYO Torunlar GYO’nun Yatırımları

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO yeni yatırımlarla portföyünü genişletmeye hazırlanıyor. Arsa yatırımlarına hız veren Torunlar GYO son olarak İstanbul Maltepe’de Kapıcıoğlu İnşaat ve Renk-Yol Yapı İnşaat ile birlikte proje geliştirmek üzere 14.163 metrekarelik bir arsa alımı gerçekleştirdi.

İstanbul İli Maltepe İlçesi 251 Ada’da 14 bağımsız alandan oluşan ve değerleme şirketince 24 milyon 344 bin 185 dolar değer biçilen arsa 20 milyon dolarlık bedelle satın alındı. Torunlar GYO’nun yüzde elli ile hakim hissedar olduğu arazide Kapıcıoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Renk - Yol Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Madencilik Elektrik Enerji İmalat Proje Ltd.Şti’nin yüde yirmibeşerlik hisseleri bulunuyor.
http://www.insaat.org/haberler/torunlar-gyonun-yatirimlari-hiz-kesiyor

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil